/  Hooldus/Remont

Hooldus & remont

Tööaja broneerimiseks kirjuta info@itoutlet.ee või helista +372 56461616 või too seade salongi.

Eelisjärjekorra teenus 30€

Eriti kiirete juhtumite lahendamiseks pakume eelisjärjekorra teenust, mille puhul alustame seadmega tegelemist koheselt.

Teenuse ajakulule võib lisanduda täiendav ooteaeg (keerukas töö või varuosa tarne), sõltuvalt töö iseloomust.

Sülearvuti akuvahetus alates 15€, kui tulete oma akuga. Kui aku on meie poolt, siis vahetus on tasuta! Meie müüdavatele akudele on 6-kuuline garantii. Müüme nii kui ka soodsamaid B-osa akusid.
Sülearvuti ekraanivahetus alates 120€ Hind sisaldab tööd ja varuosasid. Ekraanidele kehtib garantii 6 kuud.
Sülearvuti korraline hooldus 35€ Hoolduse käigus arvuti avatakse, puhastatakse tolmust ning vahetatakse termopasta 35€. Sülearvutit tuleks olenevalt kasutustingimustest hooldada vähemalt korra kahe aasta jooksul.
Seadme diagnostika 20€ Rakendub siis, kui soovitakse teada seadme viga, kuid remonti ei teostata. Kui teostatakse ka remont, siis diagnostika tasu ei lisandu.
Defekteerimisakt 25€ Hindamisakt kindlustusele.
Lihtsam tarkvaratöö / Windowsi reinstalleerimine 25€ Kergemate probleemide ja Windowsi taaspaigalduse puhuks. Kehtib Windowsi litsentsi olemasolu korral. Uuematel sülearvutitel on üldiselt aktiveerimisvõti arvuti emaplaadile sisse kirjutatud.
Keeruline tarkvaratöö alates 50€ Kui arvuti tarkvaraga on suuremad probleemid, ning lahendus on ajamahukam.
Andmete kopeerimine alates 20€ Andmete kopeerimine operatsioonisüsteemi taaspaigalduse puhul või ühest arvutist teise, kui kõvaketas on korras.
Andmete taastamine alates 25€ Andmete taastamine, kui kõvakettal või failisüsteemis on rikked. Täpsem pakkumine tehakse individuaalselt. Raha võtame vaid siis, kui andmete päästmine õnnestub. Sealjuures õnnestumiseks loeme kas konkreetse otsitava taastamist või vähemalt 50% taastamist.
Muutmälu ehk RAM lisamine alates 10€ (lisandub varuosa maksumus).
RAM hinnad sõltuvad tootjast ja antud hetkel laoseisust.
4GB Lisamine alates 29€
8GB lisamine alates 45€
16GB lisamine alates 99€
32GB lisamine vastavalt saadavusele
Kõvaketta vahetus alates 20€ (lisandub varuosa maksumus)
Kõvaketaste (SSD või HDD) hinnad sõltuvad tootjast ja antud hetke laoseisust.
128GB SSD alates 29€
256GB SSD alates 45€
5128GB SSD alates 99€
1TB SSD alates 149€
Üldiselt on kiiremad NVMe kõvakettad veel veidi kallimad, kuid lõplik hind sõltub laoseisust.
Töötund maksab 35€ Töötunni jooksevhind rakendub keerulisemate tööde puhul.

Remonti toodud sülearvutid utiliseeritakse pärast 1 aasta möödumist, kui klient pole arvutile järgi tulnud või teavitanud järgi tulemise aega. 1 aasta möödumisel võidakse küsida hoiustamistasu.

Mida teha enne tehnika hooldusesse või remonti toomist:

Kui sa ei asu Tallinnas või ei saa oma seadet ise meie kätte tuua, siis võib selle alati ka korralikult pakkida ja saata kulleri või pakiautomaadiga. Sellisel juhul tuleks probleemi võimalikult täpselt kirjalikult kirjeldada, et töö sujuks lihtsamini.

Enne sülearvuti remonti või hooldusesse toomist soovitame me varundada kõik endale vajalikud andmed ehk luua tagavarakoopiad.

Veendu, et sinu arvutil ei oleks peal bitlockerit või mõnda muud krüpteerimisviisi, mis võib hilisemalt andmete kätte saamise muuta peaaegu võimatuks.

Võta oma arvuti küljest ära igasugu dongle’d ehk USB pesadesse pandud hiire Bluetooth antennid jms.

Üldiselt me ei soovi enda juurde arvuti laadijat (kui tegemist pole just vähelevinud/haruldase mudeliga), kui probleem pole just seotud laadimisega.

Täpsema info saamiseks võta ühendust info@itoutlet.ee või +372 56461616

Kui sa ei asu Tallinnas või ei saa oma seadet ise meie kätte tuua, siis võib selle alati ka korralikult pakkida ja saata kulleri või pakiautomaadiga. Sellisel juhul tuleks probleemi võimalikult täpselt kirjalikult kirjeldada, et töö sujuks lihtsamini.