/  Järelmaks

Järelmaks

Elus võib tekkida olukordi, kus kallist tehnikat ei ole võimalik kohe välja osta. Seetõttu pakume ka koostöös ESTO AS’iga IT Outlet Järelmaksu.

Järelmaksu taotlemine on lihtne, soovitud tooted tuleb lisada ostukorvi ning maksmiseni jõudes valida maksemeetodiks IT Outlet järelmaks.

Seejärel tuleb valida järelmaksu periood, igakuise osamakse suurus ja sissemakse. Edasi saab juba järelmaksulepingu mugavalt digiallkirjastada ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

IT Outlet järelmaks on äärmiselt mugav ja kiire viis saada enda soovitud seadmed. Automaatne süsteem hindab Teie maksevõimekuse vähem kui minutiga ning koostab maksegraafiku.

NB: Järelmaks on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvuge palun lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

IT Outlet järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

IT Outlet järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. IT Outlet järelmaksu on võimalik vormistada ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.